odwiedz dwójkę na:

Projekty

  • Zimowy festiwal 2015/16

Projekty

 

Tak jak w liceum, uczniowie gimnazjum realizują interdyscyplinarne, autorskie projekty. Klasy 1 i 2 biorą udział w przedsięwzięciach półrocznych. Trzecie dołączają już do projektów licealnych.

Projekty pozostawiają po sobie przeróżne trwałe i nietrwałe dzieła. W miarę możliwości będziemy je zbierać na naszej stronie.

Wszystko może się przytrafić (semestr letni 2015/16)

 

Gazetka z rozmowami to zwieńczenie projektu Wszystko może się przytrafić. Uczniowie mieli za zadanie przeprowadzić, zredagować i przygotować do druku rozmowy ze starszymi osobami, w których porównują swoje doświadczenia, sposób patrzenia na świat i życie, konfrontują różnice perspektyw.

 

Wiersze, a dokładnie poetyckie kolaże powstały z wycinek z gazet w ramach projektu Poetycki recykling. Tematyka wierszy nie była narzucona, ale uczniowie mieli za zadanie wpleść w swe utwory wylosowane wcześniej wersy. Autorami wierszy są w kolejności: Julia Wąsikowska (3 wiersze), Aleksander Bloch (3), Michał Podziewski (2), Julian Kulikowski (3), Jan Smit (2), Julia Yu (3), Joanna Warzocha (3), Kristina Adamowicz (3), Antonina Sawicka (2), Natalia Zubrzycka (4).

 

strony internetowe warszawa