odwiedz dwójkę na:

Podsumowanie aukcji na Solcu

Gratulacje!

 

Coś niezwykłego wydarzyło się w piątek wieczorem (23 lutego 2018r.) w szkole na Solcu. Tak właśnie tworzymy fundament społeczności 2nd SLO IB DP. Poprzez dzielenie się z innymi naszymi zdolnościami, naszym czasem, a tym razem również naszymi dobrami materialnymi budujemy społeczność szkoły, jej przyjazną atmosferę i wrażliwość na drugiego człowieka.


Aukcję charytatywną przygotowali uczniowie IB i bardzo chciałabym w tym miejscu podziękować za wybitne zaangażowanie i ogromną pracę w szczególności następującym osobom:Andrzejowi Prokeszowi – za bycie gospodarzem, merytoryczne przygotowanie prezentacji dzieł sztuki, zrobienie pięknych numerów aukcyjnych, wybranie kolejności licytacji i prowadzenie całej finansowej buchalterii. Brawo Andrzej!!!!Frankowi Bielowickiemu – za fotografowanie prac, pisanie listów i przede wszystkim za prowadzenie licytacji lekko, dowcipnie i niezwykle profesjonalnie, pilnowanie terminów, spinanie wszystkich drobiazgów i wiarę w sukces!!!Natalii Neuber – za zaproszenie wspaniałej lekarki dr Senki Stojanović z Krakowa, która  opowiedziała o pracy Lekarzy Bez Granic, i za gospodarzenie razem z Andrzejem na początku aukcji, jak również za jej cenne uwagi w czasie przygotowań!!!Gabrysi Kowalewskiej – za prowadzenie licytacji aż do upragnionego skutku, mistrzowskie władanie młotkiem, również za dbanie o detale!!!Zosi Majchrzak – za bycie kobietą odważną i prowadzenie aukcji z narażeniem życia, kiedy balansowała między szczeliną między pomostem a ścianą… i za piękny uśmiech. Brawo Zosia!!!Małgosi Kwiatkowskiej – za projekt i wydruk super plakatu o naszej aukcji!!!

Uczniom pre-IB (Julii Przybył, Kubie Kowalskiemu, Piotrowi Peretowi i Weronice Łaszczewskiej), którzy prowadzili szatnię, aż do samego końca i wspaniałym uczniom z Gimnazjum, którzy pod kierunkiem znanej ekspertki kulinarnej pani Agnieszki Kręglickiej przygotowali genialny poczęstunek - piętrowy.Szczególne podziękowania dla wszystkich nauczycieli, którzy byli obecni i licytowali: pani Joannie Staniszkis, pani Kasi Długołęckiej, Monice Szymankiewicz, panu Klaudiuszowi Ślusarczykowi, panu Tomaszowi Jarnickiemu (który bardzo dobrze kreował muzyczny klimat i był również na próbie aukcji ucząc używania mikrofonu), panu Piotrowi Pietrzakowi.Licytacja nie odbyłaby się bez wspaniałego zaangażowania w pozyskiwanie dzieł sztuki przez  wielu rodziców, przyjaciół szkoły, nauczycieli. Wielkie dzięki także dla zaprzyjaźnionych galerii.Szanowni Państwo, z wielką radością chciałam poinformować Państwa, że wpływy z naszej aukcji, które przekazujemy organizacji Lekarzy bez Granic wyniosły 40 400 zł!!! 


strony internetowe warszawa