odwiedz dwójkę na:

Jak budowaliśmy Solec

W każdy czwartek na budowie odbywały się spotkania wszystkich uczestników inwestycji (zarządu koła STO, dyrekcji, inżynierów, inspektorów i wykonawców) na budowie. W niektórych uczestniczyliśmy, by móc na bieżąco relacjonować przebieg prac. Po rozpoczęciu roku szkolnego 15/16 ta podstrona zyskała już charakter archiwalny. Nie znaczy to, że wszystko było już zrobione. Pracownie dla IB (które ruszyło na początku września 2016 roku) wykańczaliśmy sukcesywnie - obecnie wszystkie już działają i służą naszym uczniom.

 

Budynek na Solcu jest wykorzystywany dzięki wsparciu m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście.

28 sierpnia (relacja z tego dnia):
24 lipca (relacja z tego dnia):
11 czerwca (relacja z tego dnia):
28 maja (relacja z tego dnia):
21 maja (relacja z tego dnia):
24 kwietnia (wyjątkowo w piątek; relacja z tego dnia):
16 kwietnia (relacja z tego dnia):
9 kwietnia (relacja z tego dnia):
26 marca (relacja z tego dnia):

13 marca:

 

Gruzu już nie ma - wreszcie można  swobodnie oddychać. Grupa nadzorująco-wykonawcza zebrała się jak co tydzień na wizję lokalną postępu robót w siedzibie Solec 48. Prace postępują zgodnie z harmonogramem; jednak ciągle trzeba podejmować bieżące decyzje związane z efektywnym wydatkowaniem środków; dochodzą ekspertyzy, trzeba nowych uzgodnień.


W szkole nie będzie tablic multimedialnych lecz rzutniki wielofunkcyjne i ściany na których będzie można pisać! Zastosujemy specjalną farbę, to taka nowinka podejrzana ostatnio w szkole w Manchesterze.

Tekst i zdj. KN

5 marca  (relacja z tego dnia):
26 lutego (relacja z tego dnia):

19 lutego:

 

Dzisiaj na budowie kolejne zmiany; sytuacja jest dynamiczna. Ekipa wykonawcza budowlana jest na etapie końcowego montażu wentylacji. Instalatorzy elektryczni zakończyli prace kładzenia przewodów elektrycznych, umieszczania skrzynek i rozdzielni. Wybrane i zamówione są podłogi (kolorystyka i rodzaje) oraz drzwi.

KN

12 lutego (relacja z tego dnia):

19 stycznia:

Jak Solec będzie wyglądać po remoncie? Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji udostępnionych przez p. Magdę Musiał z pracowni WMA Architekci.
strony internetowe warszawa