odwiedz dwójkę na:

CAE

Cambridge English: Advanced


Nasza szkoła, we współpracy z British Council, prowadzi projekt przygotowania uczniów do egzaminu Cambridge English: Advanced (CAE).

 
Czym jest CAE?

 
Cambridge English: Advanced (CAE) istnieje od 1991 roku.  Jest to egzamin Cambridge English Language Assessment, instytucji z ponad 100-letnim doświadczeniem, która swoje unikatowe egzaminy opiera na światowej klasy badaniach w dziedzinie nauki i oceny znajomości języka angielskiego.

 
Cambridge English: Advanced sprawdza wszystkie kluczowe umiejętności językowe (mówienie, czytanie ze zrozumieniem, pisanie, słuchanie i używanie struktur językowych) na poziomie C1 (zaawansowanym) wg skali Rady Europy. Może być zdawany w wersji papierowej lub elektronicznej. Ważny jest bezterminowo.
 
 
Dlaczego warto zainwestować w CAE?


Cambridge English Advanced to potwierdzenie doskonałej znajomości języka angielskiego, które jest powszechnie uznawane przez uczelnie i pracodawców w Polsce i na świecie:

 

  • Ponad 6000 instytucji edukacyjnych, firm i instytucji państwowych na całym świecie uznaje Cambridge English: Advanced (CAE) za potwierdzenie wysoce zaawansowanego poziomu znajomości języka.  Dowiedz się więcej z wyszukiwarki Cambridge English.
  • Pomaga rozwinąć kompetencje językowe potrzebne do osiągnięcia sukcesu.
  • Można go wykorzystać przy składaniu podania o przyjęcie na uniwersytet oraz o wizę studencką w Wielkiej Brytanii i Australii. Warto tu wymienić brytyjskie uniwersytety w Oxfordzie i Cambridge, a w Stanach Zjednoczonych m.in. California Institute of Technology czy New York University. Na liście polskich uczelni uznających CAE znajduje się ponad 160 szkół wyższych, w tym Uniwersytet Warszawski i Jagielloński oraz min. Politechnika Śląska i Warszawska.
  • Przygotowanie do egzaminu Cambridge English: Advanced (CAE) pomaga rozwinąć umiejętności pozwalające czerpać maksymalne korzyści z nauki, pracy oraz życia w krajach anglojęzycznych.
  • W Polsce należy do grupy egzaminów uznawanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na prawach dawnego egzaminu państwowego z języka angielskiego.
  • Jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników polskiej służby cywilnej.
  • Jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych nauczycieli oraz jako udokumentowanie kwalifikacji językowych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.

 
Nasz projekt  


Przy przygotowaniu uczniów do CAE i przeprowadzeniu egzaminów współpracujemy z British Council, które zajmuje się ich organizacją od ponad 70 lat.


Nauczyciele z naszej szkoły otrzymują od British Council szkolenia i materiały metodyczne. Uczniowie mają możliwość zarejestrowania się na egzaminy przez szkolę i korzystania z darmowych materialów przygotowujących ich do egzaminu.
 
 
Nasza szkoła należy do egzaminacyjnego Programu Partnerskiego British Council Addvantage. 

strony internetowe warszawa