odwiedz dwójkę na:

Aukcja charytatywna

Szanowni Państwo!

 

W imieniu szkoły IB 2SLO zwracam się z prośbą o pomoc w organizacji akcji charytatywnej poprzez przekazanie nam darów przeznaczonych do sprzedaży na aukcji.

 

Celem naszej aukcji jest wspomożenie “Lekarzy bez Granic” - organizacji, która od 1971 roku niesie pomoc w najniebezpieczniejszych regionach świata. Ideą przewodnią tej organizacji jest prawo wszystkich ludzi do pomocy medycznej oraz jego prymat nad granicami ipodziałami politycznymi. Działania “Lekarzy” zostały docenione naarenie międzynarodowej i nagrodzone w 1991 roku Pokojową Nagrodą Nobla “w uznaniu dla jej pionierskiej działalności humanitarnej na wielu kontynentach”. Prawie 90% pieniędzy darowanych tej organizacji zostaje wydane na jej programy niosące pomoc - jest to wyjątkowo wysoki współczynnik gwarantujący, że zebrane pieniądze zostaną wydane w dobry sposób. Obecnie, jedną z najważniejszych misji “Lekarzy” jest niesienie pomocy w Syrii [1], w rejonach często dopiero opuszczonych przez ISIL lub dalej zagrożonych konfliktem - na właśnie ten projekt planujemy przekazać wszystkie pieniądze z naszej  aukcji.

 

Tematem przewodnim naszej aukcji jest sztuka, design i inne przedmioty kolekcjonerskie. Chętnie przyjmiemy dzieła sztuki, obiekty z pracowni, plakaty, elementy wystroju wnętrz, przedmioty designerskie ipamiątkowe, np. książki lub albumy z autografem i wszystkie inne przedmioty, które chętnie mielibyśmy w domu lub otrzymali wprezencie. Każda rzecz przekazana na aukcję jest mile widziana, a podczas licytacji chętnie opowiemy o darczyńcy i jego darze! Planowana data wydarzenia to piątek 23 lutego, a obiekty przyjmujemy do poniedziałku 12 lutego. Wszystkie potrzebne informacje można uzyskać pod adresem e-mail andrzej.prokesz@gmail.com.

 

Serdecznie zapraszam do udziału w aukcji w imieniu 2SLO IB.

 

 
Andrzej Prokesz 


strony internetowe warszawa